Francja Paryż

 

Paryż z Eurodisneylandem 6 dni

 

 1 dzień
wyjazd o godzinie 06:00. Przejazd tranzytowy przez Polskę i Niemcy. W tym dniu wyżywienie we własnym zakresie. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu w okolicachKoblencji zakwaterowanie i nocleg. Pokoje 2,3 osobowe z łazienkami.

 2 dzień
śniadanie w hotelu, następnie przejazd do Księstwa Luxemburg i krótkie zwiedzanie stolicy finansowego centrum Europy: Centrum Europejskie, stare centrum, wizyta w Katedrze NMP, ratusz, pałac Wielkiego Księcia Henryka. W godzinach południowych wyjazd w kierunku Paryża. Przyjazd do stolicy Francji w godzinach popołudniowych. Zwiedzanie słynnego Wzgórza Montmartre z Bazyliką Sacre Coeur, taras widokowy – panorama Paryża, Plac Artystów, spacer zaułkami Montmartre – ulubionego miejsca paryskiej bohemy, Plac Pigalle, Obiadokolacja w restauracji w okolicy najsłynniejszego kabaretu świata: Moulin Rouge. Przejazd do hotelu, nocleg.

 3 dzień
po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Paryża. W programie między innymi: Kolumna Bastylii, Wyspa Cite – najstarsza część Paryża z Katedrą Notre Dame, Pałacem Sprawiedliwości i Prefekturą Policji. Następnie Hotel de Ville – monumentalny ratusz miejski i Centrum Pompidou. Spacer po dzielnicy Les Halles. W godzinach popołudniowych zwiedzanie Luwru – największego i najsłynniejszego muzeum na świecie. Obiadokolacja w restauracji w centrum Paryża, powrót do hotelu na nocleg.

 4 dzień
po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Paryża: przejazd na Wieżę Eiffla, spacer po Polach Marsowych, Plac Warszawski i Trocadero. Przejazd przez Pola Elizejskie – najsłynniejsza aleja świata, Łuk Triumfalny, Plac Zgody, Pałac Burbonów – Parlament Francji, Kościół św. Magdaleny. Przejazd przez Dzielnicę Łacińską – Kościół św. Seweryna, Sorbona, Panteon, Ogród Luxemburski. Obiadokolacja w restauracji w centrum. Wieczorem godzinny rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie – Paryż Nocą… Powrót do hotelu na nocleg.

 5 dzień
po śniadaniu przejazd do Disneylandu, korzystanie z niezliczonych atrakcji – pobyt 9-10 godz. Wyjazd z Eurodisneylandu – obiadokolacja w restauracji na trasie do Polski. Nocny przejazd przez Niemcy.

 6 dzień – powrót do Polski w godzinach wieczornych.

 

Cena zawiera:
- przejazd autokarem lux ( klimatyzacja,barek,wc,Video) 
- 1 nocleg tranzytowy w hotelu w Niemczech – pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami. - 3 noclegi w tym samym hotelu w okolicy Paryża – pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami
- 4 śniadania w hotelach oraz 4 obiadokolacje w restauracjach 
- Ubezpieczenie NNW, KL, bagaż
- Podatek VAT

-turystyczny fundusz gwarancyjny


Cena nie zawiera:
 biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i biletów na przejazd metrem

 

OFERTA JEST SKIEROWANA DLA GRUP 
CENA PROGRAMU ORAZ TERMIN IMPREZY BĘDĄ UZGODNIONE 
INDYWIDUALNIE W ODPOWIEDZI NA PAŃSTWA ZAPYTANIE

 Program ma charakter ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie. 
Pilot – przewodnik nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów.