Włochy Pielgrzymka

Włochy Pielgrzymka 8 dni

 

TARVISO-JEZIORO GARDA-WERONA-MEDIOLAN-TURYN -WYBRZEŻE LIGURYJSKIE-SAN REMO-LA SALETTE-MONACHIUM

1 dzień
zbiórka uczestników pielgrzymki o godz. 5.30. Msza Św. w kościele parafialnym. Spotkanie z pilotem. Wyjazd godz. 6;45 Przejazd przez Czechy, Austrię. Obiadokolacja i nocleg w Tarvisio / Włochy.

2 dzień
śniadanie. Wyjazd nad Jezioro Garda (największego i najbardziej popularnego jeziora włoskiego). Postój na odpoczynek. Następnie przejazd do Werony. Zwiedzanie; Casa Capuletti ze słynnym balkonem Julii, Piazza dei Signori,rzymski amfiteatr Arena. Kolacja i nocleg k/Werony.

3 dzień
po śniadaniu wyjazd do Mediolanu – zwiedzanie.W programie; Piazza Duomo ze słynną gotycką katedrą, Galeria Vittorio Emanuele z eleganckimi kawiarniami, Piazza della Scala ze słynną operą La Scala. Przejazd na kolacje i nocleg k/Turynu – stolicy regionu Piemonte.

4 dzień
śniadanie. Spacer po historycznym centrum Turynu; Palazzo Carignano, Piazza San Carlo, Katedra – gdzie przechowywany jest słynny Całun Turyński (udostępniony zwiedzającym na wiosnę 2010 r). Następnie park Valentino. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

5 dzień
po śniadaniu wyjazd na Wybrzeże Liguryjskie. Postój w Portofino malowniczym miasteczku otoczonym cyprysami i gajami oliwnymi. Następnie spacer po kurorcie Rapallo. Dalsza podróż do San Remo - najsłynniejszego miasta Ligurii. Spacer poCorso Imperatrice. Kolacja i nocleg k/San Remo.

6 dzień
wczesne śniadanie. Wyjazd do Francji do Sanktuarium Maryjnego w La Salette. Przyjazd do La Salette ok. godz.15.00. Pobyt w Sanktuarium. Czas na modlitwę. Wieczorem udział w „Procesji światła”. Obiadokolacja i nocleg w domu pielgrzyma.

7 dzień
po śniadaniu wyjazd z La Salette. Wyruszamy w droge powrotną do Polski. Obiadokolacja i nocleg k/Monachium.

8 dzień
śniadanie i dalsza podróż do Krakowa. Przyjazd ok. godz. 23.00

Cena obejmuje: 
- transport komfortowym autokarem
- 7 noclegów ze śniadaniami i obiadokolacjami w hotelach ** i *** (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami- oprócz Domu Pielgrzyma w La Salette)
- opiekę pilota
- ubezpieczenie KL i NNW (Signal Iduna)
-turystyczny fundusz gwarancyjny

OFERTA JEST SKIEROWANA DLA GRUP 
CENA PROGRAMU ORAZ TERMIN IMPREZY BĘDĄ UZGODNIONE 
INDYWIDUALNIE W ODPOWIEDZI NA PAŃSTWA ZAPYTANIE

Sugerowane kieszonkowe na w/w: około 50 euro

Program ma charakter ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie. 
Pilot – przewodnik nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów.